Antradienis, spalio 3, 2023
Banner Top

Įsivaizduokite, kad turite apie šiandieninį pasaulį papasakoti žmogui iš devyniolikto amžiaus ar net dar senesnių laikų? Nuo ko jūs pradėtumėt? Žinoma, mūsų laikmetis yra perpildytas daugybe mokslinių išradimų, kurie mūsų gyvenimą padarė nepalyginamai patogesniu ir malonesniu nei jis buvo devynioliktame amžiuje. Kita vertus už visa tai mes sumokame nenuilstamu darbu, didžiuliu produktyvumu, o taip pat stresu, nerviniais išsekimais ir sveikatos problemomis.

masazuoklis nugaraiGerai yra tai, kad visas išvardintas negandas galima nesunkiai įveikti, o tiksliau mes patys sukūrėme „vaistus“ gydyti savo sukurtoms „ligoms“. Po itin produktyvios darbo dienos ar net savaitės žmonės dažnai save palepina, taip jie daro būtent tam, kad išvengti jau minėtų nervinių išsekimų ar kitų sveikatos problemų. Vieni keliauja į viešbučius, kuriuose yra teikiamos spa procedūros, kiti praleidžia vakarą ar dieną raminančioje aplinkoje, medituodami ar atlikdami kitą raminančią veiklą. Žinoma tai daro ne visi, bet rezultatas būna akivaizdus. Tie, kurie po intensyvaus darbo pailsi ir atsipalaiduoja, visuomet išlaiko puikią darbinę formą ir sveikatą, tuo tarpu tie, kurie į poilsį numoja ranka, galiausiai „perdega“ ir arba kenčia fizinius skausmus arba tiesiog nebesugeba taip produktyviai dirbti.

Dar vienas būdas palaikyti save geroje darbinėje formoje – atsipalaiduoti tiesiog darbo vietoje. Galbūt jums atrodo, kad tai yra neįmanoma, tačiau šiuolaikinės technologijos begalę neįmanomų dalykų pavertė įmanomais. Jei jūs dirbate sėdimą darbą ir dažnai jaučiate, kad jūsų nugara yra įsitempusi, o galbūt net kenčiate nugaros skausmus, tuomet jums yra reikalingas masazuoklis nugarai, su jo pagalba jūs panaikinsite įtampą iš nugaros, o taip pat iš likusio kūno. Jei jūsų kūnas taps atsipalaidavęs, tokios bus ir galva, o tai leis jums be streso gilintis į kiekvienos dienos iššūkius ir būsimus darbus.

Masažuoklių skirtų nugarai yra labai įvairių, vieni iš jų yra rankiniai – jūs patys savo ranka vedžiojate masažuoklio galvutę palei tas nugaros vietas, kurios yra labiausiai įsitempusios. Tuo tarpu kiti yra didesni ir viską padaro už jus. Bene populiariausi yra tokie, kurie užsideda ant kėdžių, fotelių ir kitų sėdimų paviršių, kurie turi atlošą. Tokie masažuokliai dažniausiai turi daug skirtingų funkcijų, kurios visos skirtos maksimaliam jūsų atsipalaidavimui pasiekti. Daugelis iš jų gali vienu metu masažuoti jūsų nugarą, sėdmenis ir kaklą, o kai, kurie iš jų netgi turi ir šildymo funkciją. Šildančios masažuojančios galvutės žymiai greičiau atpalaiduoja įsitempusius jūsų nugaros raumenis, todėl efektas yra stipresnis ir juntamas ilgiau.

Žinoma, toks masažas negali pilnai pakeisti efekto gaunamo po apsilankymo pas profesionalų masažuotoją, tačiau, pas profesionalą tikrai nesilankytumėte kiekvieną dieną, nesilankytumėte pas jį net kiekvieną darbo dieną, o tuo tarpu tokiu elektriniu masažuokliu jūs galite naudotis kada tik norite.

Turbūt jau supratote, kad kiekvienas besirūpinantis savo sveikata, turėtų identifikuoti kas yra pavojingiausia jo sveikatai darbo metu ir imtis priemonių, kaip tas grėsmes išspręsti. Nuo vienų bėdų gali padėti mūsų minėti masažuokliai, nuo kitų meditacija ar sportas, nuo trečių geros ir turiningos atostogos. Sprendimų variantų yra daugybė, lygiai taip pat kaip ir pačių problemų. Būtent todėl turėtumėte rūpintis savimi ir savo sveikata, ne tik po darbo, bet ir darbo metu. Kuo sveikesnis ir laimingesnis būsite, tuo produktyviau galėsite dirbti, o tai gali lemti ne tik jūsų darbo, bet ir gyvenimo sėkmę bei laimę.