Antradienis, spalio 3, 2023
Banner Top

Šarvojimo salės pasirinkimas labai svarbus geroms laidotuvėms. Todėl pirmas žingsnis renkantis laidojimo namus ir galutinę savo mylimojo poilsio vietą – susitikimas su laidojimo organizatoriumi, kad sužinotumėte, kokios gali būti laidojimo paslaugos, šarvojimas ir kt. Pats laikas užduoti klausimus, kad galėtumėte užtikrinti, kad jūsų šeimos nario galutiniai norai būtų patenkinti ir kad jūsų šeima jaustųsi kuo patogesnė proceso metu.

Šie septyni svarstymai padės jums rasti idealius jūsų poreikius atitinkančius laidojimo namus:

  • Ar šarvojimo salės ir laidotuvių namai patogūs Jums ir Jūsų šeimai? Ar jis pasiekiamas ir laukiamiems svečiams? Būtinai apsvarstykite ir laidojimo vietą.
  • Svarbu, kad jaustumėtės laukiami ir palaikomi, kai atliekate šiuos galutinius susitarimus. Todėl laidojimo paslaugos privalo būti kokybiškos. Ar laidojimo namų darbuotojai dvelkia šiluma ir užuojauta? Laidotuvių direktorius ir kiti darbuotojai šiuo sunkiu metu turėtų teikti pirmenybę jūsų patogumui.
  • Religinis ir kultūrinis jautrumas. Šarvojimo salės turi būti pritaikomos pagal skirtingų tikėjimų lūkesčius. Daugelis laidotuvių ir laidojimo paslaugų apima religinius komponentus. Nebijokite užduoti klausimų laidotuvių vadovui, kad įsitikintumėte, jog jūsų mylimo žmogaus religiniai ir (arba) kultūriniai įsitikinimai bus gerbiami ir gerbiami.
  • Laidojimo namuose esantys patogumai. Iš anksto atidžiai peržiūrėkite ir įvertinkite laidojimo namų siūlomas galimybes, pvz., karstus, laidojimo paslaugas, lankymo zoną ir valgio patalpas, kad nustatytumėte, ar jie siūlo tai, ko jums reikia. Apsilankykite asmeniškai, kad pajustumėte erdvę. Ar patogiai tilps laukiamų svečių skaičius? Ar objektas švarus ir patrauklus?
  • Įsitikinkite, kad laidojimo namų kainodara neviršija jūsų nustatyto biudžeto ir laidojimo paslaugos Jums tikrai prieinamos. Paprašykite laidotuvių direktoriaus bendrojo kainoraščio, kuriame nurodytos visos siūlomos paslaugos ir kiekvienos jų kainos, kopijos.
  • Licencijos ir kvalifikacija. Svarbu paklausti laidotuvių direktoriaus apie įvairias jo ir kitų darbuotojų licencijas ir kvalifikacijas. Žinojimas, kad planuojamos laidotuvės yra kvalifikuotų specialistų rankos, gali suteikti jums ramybės sunkiu metu. Tuomet šarvojimo salės pasirinkimas bus tikrai sklandus ir rezultatas kokybiškas.