Antradienis, spalio 3, 2023
Banner Top

Geras seo straipsniai gali padėti Jūsų puslapyje sulaukti kuo daugiau lankytojų. Žinoma, reikia įvertinti bei atlikti ir dar daugiau darbų, kurie apima optimizacijos galimybes, tačiau straipsnis dažnai yra viena pirmųjų pradžių.

Jeigu užsakote seo straipsnius ir norite įsitikinti, kad jie yra parašyti gerai – tokiu atveju siūlome skaityti mūsų tekstą, kuriame nurodysime pačias svarbiausias SEO teksto taisykles. Žinoma, jos kinta, tačiau jas sekant, galite būti ramus, kad gausite kokybišką tekstą, kuris padės Jums kuo daugiau uždirbti ir tuo pačiu gauti maksimaliai daugiausia naudos. Juk ot ir siekiate, tiesa?

Svarbiausia – nauda skaitytojui

Geras seo straipsniai yra tas, kuris duoda naudą skaitytojui. Sunku atsakyti, kokia yra ta nauda, kadangi kiekvienas asmuo turi savus poreikius. Tačiau bet kuriuo atveju – tekstas neturi būti niekinis. Iki šiol dažniausiai rašomi seo tekstai buvo tik raktinių žodžių kratinys, kuris buvo labiau skirtas robotams nei žmonėms. Šiuo metu tai pakito. Vis daugiau investuojama į geros kokybės straipsnius, kurie realiai neša naudą.

Tinkamas ilgis

Svetainių optimizavimas reikalauja smulkmeniškumo, detalumo, tačiau dažniausiai to nenori klientai, kurie paprasčiausiai neturi laiko skaityti ilgų tekstų ir tuo pačiu gintis į detales. Štai todėl tokio tipo tekstuose reikalingas tam tikras ilgis, kurias nesukelia nuobodulio. Kol vieni tikina, kad geriausias pasirinkimas yra 300 žodžių ilgumo tekstai, tuo tarpu kiti rašo iki 500 žodžių ir dar ilgesnius, kadangi teigia, jog tokiu atveju tekstas atrodo tikrai originaliai, galiausiai, seo tekstai atrodo kaip tikri straipsniai, kurie verti skaitymo. Kadangi šiuo atveju hipotezių ir nuomonių yra labai daug – siūlome išbandyti kelis variantus ir žiūrėti, kuris pasiteisina. Juk viskas kinta priklausomai ir nuo Jūsų tikslinės auditorijos.

Vizualizacija

Ne visi pagalvoja apie tai, tačiau šiais laikais reikia kuo daugiau dėmesio skirti ir vizualizacijai. Tik tokiu atveju galite būti tikri, kad straipsnis bus išbaigtas iki galo. Reklama internete apskritai reikalauja kuo daugiau nuotraukų, kurios padėtų kuo paprasčiau suprasti labai ilgus tekstus. Ypač dažnai daromi inkografikai ir kiti panašūs paveiksliukai, kurie džiugina kokybe, galiausiai, kurie padeda skaitytojui sutaupyti daug laiko. Tokia ta efektyvi reklama. Ji tikrai turi apimti labai daug skirtingų galimybių.

Tinkamas talpinimas

Žinoma, seo straipsniai taip pat reikalauja ir tinkamos vietos talpinimui. Šiuo metu seo katalogai jau nebėra tokie mėgstami, kadangi dažniausiai juose skaitomumas yra mažas. O jeigu straipsnis tikrai geros kokybės – tikimasi, kad jis bus patalpintas tokioje vietoje, kur tikrai bus skaitomas.

Žinoma, geresnės kokybės vietose talpinimas yra brangesnis, tačiau kai tokios paslaugos reikia – tenka mokėti tiek, kiek reikia, kad nauda tikrai būtų. Taip pat pasirūpinkite, kad patalpinto straipsnio sklaida būtų kuo didesnė.

Ne per daug raktinių žodžių

Žinoma, taip pat reikia atsakingai rinktis ir raktinius žodžius, kurie yra būtini, kad reklama būtų naudinga. Taip, jų turi būti, tačiau labai blogai, kai kiekiai yra labai dideli. Tokiu atveju teksto prasmė visiškai dingsta, o būtent to ir reikia vengti. Taip pat reikia suprasti, kad raktiniai žodžiai neturi būti iš galvos. Jie turi būti pasirenkami po detalios analizės. Reikia kuo nuodugniau vertinti smulkmenas, žinoma, reikia jas lyginti, galiausiai, reikia rinktis tokius raktinius žodžius, kurie tikrai neštų naudą.

Paruošta pagal skaitmeninės rinkodaros agentūros „FAD“ pranešimą spaudai.