Antradienis, spalio 3, 2023
Banner Top

Auto supirkimas

Paskutinį kartą savo transporto priemonės pirkėjo internetinių skelbimų pagalba ieškojote ne vieną mėnesį? Didžiulės laiko sąnaudos, didelės pastangos, nemenkos finansinės išlaidos ir nuolatos jus lydėjęs stresas buvo tikrai ne tai, ko jūs tikėjotės? Akivaizdu, kad skelbimų pagalba transporto priemonę greitai ir sklandžiai pavyksta parduoti tikrai ne kiekvienam vartotojui. Dėl šios priežasties pateikti transporto priemonės pasiūlymą automobilių supirkimo paslaugų teikėjams tampa gerokai paprasčiau, o visų svarbiausia, kad tai nieko nekainuoja ir tetrunka vos vieną ar kelias minutes.

Kuo automobilių supirkimas yra pranašesnis už įprastinius pirkėjo paieškos būdus?

Pranašumų, kuriais pasižymi automobilių supirkimas, yra ne vienas. Todėl jei jūs nenorite susidurti su įprastiniais sunkumais, kurie dažnai yra neišvengiami renkantis tradicinius pirkėjo paieškos būdus, siūlome susipažinti su pagrindiniais veiksniais, dėl kurių neretas transporto priemonės savininkas nusprendžia pasirinkti automobilių supirkimo paslaugas.

Labai greitas ir patogus procesas

Kaip jau minėta, automobilio pasiūlymo anketos užpildymas tetrunka kelias akimirkas. Atsakymas tokiu atveju transporto priemonės pardavėjui yra pateikiamas per vieną ar dvi minutes. Automobilių supirkėjai su savo potencialiais klientais susisiekia jų nurodytu telefonu. Pokalbio metu aptariamos svarbiausios detalės, pvz., siūlomos įsigyti transporto priemonės techninė būklė, pageidaujama kaina, pardavėjui palanki susitikimo vieta ir patogiausias laikas. Susitarus dėl susitikimo detalių, belieka sulaukti automobilių supirkimo paslaugų teikėjų.

Palankus atsiskaitymas ir dokumentų sutvarkymas

Automobilių supirkėjai už perkamą automobilį atsiskaito iš karto. Niekuomet apmokėjimas nėra vilkinamas, todėl pardavėjas pinigus į rankas už savo parduotą automobilį visuomet gauna sandorio sudarymo vietoje. Taip pat automobilių supirkimo paslaugų specialistai sutvarko visus pirkimo-pardavimo dokumentus, todėl pardavėjui nebereikia gaišti savo laiko ir sukti galvos, kaip tai reikėtų padaryti teisingai. Galiausiai, kai yra parduodama transporto priemonė, jos pardavėjas ją gali išregistruoti pasinaudojęs internetu – tam tereikia apsilankyti „Regitros“ tinklalapyje.

Auto supirkėjai superka visas transporto priemones

Tai yra vienas iš pačių svarbiausių automobilių supirkimo paslaugų privalumų. Automobilių supirkėjams jūs visuomet galite pasiūlyti ne tik lengvuosius automobilius, tačiau ir visas komercines transporto priemones, kitą motorinį transportą ir žemės ūkio techniką. Be to, auto supirkėjams siūlomos transporto priemonės gali būti tiek tvarkingos, tiek ir pasižyminčios techniniais gedimais arba apskritai neeksploatuotinos (pvz., po autoįvykių, nevažiuojančios ir kt.). Taip pat nėra svarbu, kokios markės, modelio ar gamybos metų bus šios srities specialistams siūlomos transporto priemonės.

Automobilių supirkimo paslaugos teikiamos be išeiginių ir visą parą

Kuomet transporto priemonė yra siūlomą įprastiniu būdu ir dėl jos domisi fiziniai asmenys, kurie automobilį nori įsigyti savo reikmėms, dažniausiai būna sudėtinga suderinti abiem pusėms palankią dieną ir laiką. Tuo tarpu automobilių supirkimo paslaugų atveju tokių nepatogumų nekyla, kadangi auto supirkėjai dirba visomis savaitės dienomis ir visą parą, todėl transporto priemonę galima parduoti tiek dieną, tiek ir viduryje nakties.