Penktadienis, gruodžio 1, 2023
Banner Top

Kad ir kaip tai pavadintumėte, vonios tualetas yra vienas iš svarbiausių daiktų jūsų namuose. Nors spalva ir kaina turi reikšmės, svarbu, kiek vandens jis sunaudoja ir kaip gerai nuplauna. Geras klozetas taupo vandenį ir generuoja pakankamai energijos dubeniui išvalyti vienu praplovimu. Norint pasirinkti aukštos kokybės klozetą, būtina žinoti tam tikrus aspektus ar pasidarti su specialistu, kuris patars koks klozetas tiks jūsų vonios kambariui, biudžetui ir interjerui. Panagrinėkime kelis aspektus, kurie jums galėtų padėti išsirinkti klozetą.

Naujos kartos klozetai tai mažo srauto modeliai. Standartas yra mažo srauto tualetai, kuriuose sunaudojama 1,6 l vandens arba mažiau.

Įsitikinkite, kad tualeto matmenys atitiks jūsų erdvę. Pradėkite matuodami grubų dydį. Tai yra atstumas tarp sienos už tualeto ir nutekamojo vamzdžio centro arba varžtų, laikančių tualetą prie grindų. Geriausia atlikti šį matavimą prieš pašalinant seną tualetą.

Išmatuokite nuo sienos už tualeto iki vieno iš spintos varžtų (kurie tualetą laiko žemyn) vidurio. Jei tualete yra keturi spintos varžtai, išmatuokite vieno iš galinių vidurį. Tada išmatuokite nuo tvirtinimo skylių centro iki naujo svarstomo tualeto galo. Palyginkite šiuos du matavimus. Jei naujojo tualeto pagrindas yra trumpesnis nei atstumas tarp galinių varžtų skylių ir sienos, jis turėtų tilpti. Mažuose vonios kambariuose, kur yra mažai vietos, taip pat išmatuokite nuo flanšo varžtų šonų iki šoninių sienelių ar kitų daiktų, kad užtikrintumėte laisvumą tarp šonų.

Klozetas namuose, bus vienas pagrindinių daiktų, naudojamų jūsų namuose, tad  juos reikėtų atsirinkti atsakingai. Dominuoti neturėtų vien grožis. Svarbiausia, klozetas jums būtų patogus ir ekonomiškas, lengvas naudotis ir nesukeliantis kažkokių papildomų rupesčių. Vienu ar kitu atveju, jeigu  jums trūksta informacijos, patartina prieš perkant pasikonsultuoti su specialistu, kuris jums parinks geriausią variantą.