Antradienis, spalio 3, 2023
Banner Top

Kartais nutinka taip, kad turime siųsti labai svarbius dokumentus. Dėl didelės jų vertės ir svarbos norime būti tikri, kad siuntimo būdas bus kuo saugesnis, o dokumentai bus pristatyti kuo greičiau ir paprasčiau. Šiuo metu keletas didžiausių greitų siuntų siuntimo operatorių siūlo įvairias paslaugas, atsižvelgdami į kliento poreikius.

Atrodo, kad dokumentų gabenimas yra paprastas, net nereikšmingas dalykas. Tereikia juos įdėti į voką ir perduoti kurjeriui arba paštu išsiųsti laišką. Deja, tai ne visada taip paprasta. Daug kartų logistikos operatorių nuostatuose yra nuostatų, kurios neleidžia transportuoti svarbių, įmonės, pareigūnų ir panašių dokumentų. Daugeliui sandorių reikia originalių dokumentų su originaliu antspaudu. Bet ką daryti, jei partnerystę skiria daugiau nei tūkstantis kilometrų?

Greitojo dokumentų pristatymo būdai:

  • Kurjeris – ši paslauga yra patogiausia, praktiškiausia ir greičiausia. Patogumas

yra tas, kad galite iš anksto informuoti kurjerį kur pasiimti dokumentus. Kurjeris atvyks nurodytu laiku, paims dokumentų paketą, o jo kolega rytoj, kitoje šalyje, asmeniškai įteiks šiuos dokumentus jūsų gavėjui. Skubių express siuntų siuntimo  už kurį siuntėjas arba gavėjas pasirenka mokėti brangiau nei už standartines paslaugas. Tačiau, šios paslaugos garantuoja greitesnį ir saugesnį pristatymą. Gavusi siuntėjo ir gavėjo duomenis, skubių express siuntų komanda greitai ras sprendimą, optimalų laiko planą ir išsamiai konsultuos kiekviename gabenimo etape.

  • Paštas – pasitaiko situacijų, kai gavėjas ar siuntėjas negali vienoje

vietoje pabūti ilgiau nei 1 valandą, tam visos megapolio įmonės turi biurus siuntų išdavimui ir priėmimui. Tokiu atveju pasirenkate patogią vietą siuntai paimti, neatsižvelgiant į laiką.

Specializuota įmonė dėl išsivysčiusios logistikos geriau susidoroja su paskirtomis pareigomis. Tradicinis paštas yra prastesnės kokybės nei kurjerių įmonė. Norint išspręsti smulkaus verslo problemas, būtinas tikslinis transportas.