Antradienis, spalio 3, 2023
Banner Top

Kiekviena sporto šaka turi savo specialią įrangą. Nežinodami ar nepaisydami šio fakto, mes ne tik rizikuojame patirti rimtus sužeidimus, bet ir gerokai sumažinti savo sportinius rezultatus. Norint, kad pratimai sporto salėje teiktų malonumą, būtina pasirinkti tinkamus sportinius batelius, tokius kaip Nike sportbačiai.

Aerobikos treniruotės apima padidintą fizinį aktyvumą, kuriam reikalingi lengvi, minkšti, patogūs batai, netrukdantys judėti. Taip pat svarbu,kad batai gerai priglustų ir nesudarytų diskomforto jausmo sportuojant. Tad renkantis batus sportui, verta atkreipti dėmesį į tai, kad batai būtų pralaidūs orui.

Norint atlikti jėgos pratimus, reikia pasirinkti kietus, bet stabilius batus, su kietu padu ir pastorintu kulnu. Tai būtina norint padidinti stabilumą ir sumažinti tikimybę prarasti pusiausvyrą fizinio krūvio metu.

Vieni populiariausių pratimų yra bėgimo takelio pratimai. Norėdami juos atlikti, jums reikės batų su padais, kurių gamybai buvo naudojamos mikroporos. Dažniausiai tokiuose batuose yra helio įdėklai arba speciali atrama. Visos šios dalys kartu žymiai sumažina traumų riziką, taip pat suteikia optimalią kojų amortizaciją.

Kalbant apie bato viršutinę dalį, geriausia, kad ji būtų kuo lengvesnė, kad išvengtumėte kojos prakaitavimo. Geriausias variantas būtų modeliai, kurių viršus pagamintas naudojant ploną, bet patvarią kvėpuojančią medžiagą, pageidautina, kad nebūtų siūlių. Dėl šios konstrukcijos intensyvaus fizinio krūvio metu galite lengvai išvengti odos nutrynimų.

Jei treniruočių metu dažnai šokinėjate, atliekate posūkius ir šoninius judesius, tuomet turite pasirinkti produktus, pasižyminčius puikiomis amortizuojančiomis savybėmis.

Daugelis žmonių mano, kad bėgimo batelius galite pasiimti su savimi į sporto salę, juk tai irgi sportiniai bateliai. Tačiau ekspertai tai daryti nerekomenduoja, nes juose sumontuotos specialios amortizuojančios sistemos, kurios gali sukelti net traumas jėgos sporto šakose, kur yra didelis svoris.

Perkant sportinius batelius, reikia atsižvelgti ir į prekės ženklo pasirinkimą. Tai yra funkcionalumo, patikimo darbo ir tuo pačiu jūsų sveikatos garantas.