Trečiadienis, rugsėjo 27, 2023
Banner Top

Būtent jie išlieka pačiu populiariausiu pasirinkimu tarp naujakurių sostinėje. Kadangi kiekvienas nori, jog pirmieji namai būtų tikrai tai, apie ką buvo svajota. Ir jie turi tikrai nemažai privalumų, lyginant su tuo, ką gali pasiūlyti prieš kelis dešimtmečius pastatyti būstai. Pirmiausia, tai šiuolaikiškas išplanavimas. Be kurio šiomis dienomis nebūtų įmanoma įsivaizduoti visaverčio bei patogaus gyvenimo. Taip pat labai svarbu ir tvarkingos bei praktiškos bendros erdvės, išvystyta infrastruktūrą. Kuo negalėtų pasigirti mažus kiemus ir juose netelpančius automobilius turintys rajonai su senesnės statybos namais. Tuo labiau, kad daugelis naujų būstų turi netgi požemines parkavimo vietas, kurios suteikia dar daugiau privalumų.

Kodėl neverta laukti, o geriau pirkti kuo anksčiau?

Tai bus aktuali tema praktiškai kiekvienam, kas svarsto apie naują nuosavą būstą. Tuo labiau, kad jų paklausa tikrai didelė. Ir būtent pirmieji gali rinktis iš plačiausio asortimento. O tuomet jau tenka pasitenkinti tuo, kas lieka. Todėl greičiausiai ir yra nuperkami geriausi nauji butai Vilniuje. Kadangi nemaža dalis tokių sandorių įvyksta dar net neprasidėjus statybos darbams arba jų neužbaigus. Taip pat nuolat kyla ir kainos, kas lemia atitinkamai ir būstų brangimą. Todėl pirmieji pasirašę sutartis gali netgi kažkiek sutaupyti. Aišku, tai aktualiausia bus tuomet, kai ieškoma naujų projektų, kurių pakankamai nemažai, tačiau dar nėra tiek, kiek iš tikrųjų reikėtų pagal paklausą.

Į ką atkreipti dėmesį prieš pasirenkant?

Daugelis tikrai žinos, kokie aspektai jiems bus patys svarbiausi renkantis būstą. Kadangi ir pagrindiniai kriterijai kiekvieną kartą gali kažkiek skirtis. Ir nors visi nauji butai Vilniuje bus suprojektuoti tikrai praktiškai, tačiau jų erdvės gali kažkiek skirtis. Lygiai taip pat ir papildomos ypatybės, pavyzdžiui, balkonas ar terasa, didesni langai. Taigi, renkantis gali būti naudinga įvertinti visus šiuos niuansus. Taip pat labai svarbiu aspektu tampa ir automobilio vieta. Kurią dažnai galima įsigyti atskirai bei visuomet turėtų, kur palikti transporto priemonę. Ir tai tik dalis visų aspektų.