Antradienis, spalio 3, 2023
Banner Top

Kaip bebūtų gaila, tačiau tikrai ne kiekvienas aktyvų lytinį gyvenimą gyvenantis žmogus supranta, kokios yra tikrosios nesaugaus sekso pasekmės. Net jei žmogus nesibaimina lytiniu keliu plintančių ligų, nereikia pamiršti ir apie neplanuoto nėštumo tikimybę. Be to, vis dar yra labai gajus mitas, jog nenaudojant prezervatyvo nutraukus lytinį aktą galima išvengti pastojimo tikimybės. Tačiau iš tikrųjų tai yra tikrų tikriausias mitas, kuris neturi nieko bendro su realybe. Nutrauktas lytinis aktas neapsaugo nuo nėštumo. Todėl jei lytinio akto metu nėra naudojami prezervatyvai ar kitos kontraceptinės priemonės, pastojimo tikimybė gerokai išauga. Taip pat, kaip jau buvo minėta, nesaugus seksas turi tiesioginės įtakos užsikrėtimui lytiniu keliu plintančiomis ligomis. Todėl jei jūs esate suaugęs žmogus, kuris gyvena aktyvų lytinį gyvenimą, jokiu būdu į tai neturėtų žvelgti pro pirštus, manant, kad nėra jokios būtinybės lytinių santykių metu naudotis apsisaugojimo priemones, tokias kaip prezervatyvai.

Tuo tarpu, jei jūs esate iš tų žmonių, kurie yra linkę teigti, jog prezervatyvų naudojimas sumažina lytinio akto metu jaučiamą malonumą, turbūt nesate įsigilinę į šiuolaikinę prezervatyvų įvairovę. Tiesą sakant, kai kurie prezervatyvai šiandien gali pasiūlyti gerokai daugiau nei jūs kada nors galėjote įsivaizduoti. Prezervatyvų gali netgi paaštrinti ir sustiprinti lytinio akto metu jaučiamus pojūčius, paverčiant lytinius santykius dar malonesniais ir kupinais naujų pojūčių. Be to, tinkamai pasirinktų prezervatyvų pagalba padidinti jaučiamą malonumą galima ne tik vyrams, tačiau ir moterims. Todėl jei jūs pasidairysite po šiuolaikines el. parduotuves, tokias kaip Sargiai.lt, kuriose yra prekiaujama prezervatyvais, netruksite pastebėti, koks didelis skirtingų prezervatyvų asortimentas yra siūlomas.

Taigi, kaip jau turbūt supratote, prezervatyvų naudojimo vengti tikrai nereikėtų nei vienam lytinių santykių turinčiam žmogui. Nepaisant to, koks bebuvo jūsų požiūris į bet kokias kontraceptines priemones, jūs turite suprasti, kad lytiniai santykiai visuomet turėtų būti saugūs – nebent jūs planuojate šeimos pagausėjimą. Todėl nuo šiol turėtumėte atsakingiau žvelgti į lytinius santykius ir savo bei savo partnerės saugumą.