Antradienis, spalio 3, 2023
Banner Top

Makiazo sepeteliai

Nepaisant to, koks yra mūsų požiūris į grožio puoselėjimą, visuomet neišvengiamai turėtume pasidomėti naudingais grožio priežiūrai skirtais patarimais. Tai padės jums lengviau suprasti tiek kokie makiažo šepetėliai būtų tinkamiausi, tiek ir sužinoti, kokiu būdu būtų efektyviausia naudoti įvairias kosmetikos priemones.

Kaip išspręsti grumstuotų blakstienų dažų problemą

Pripažinkime, tai kartas nuo karto atsitinka su visais blakstienų dažais. Kadangi laikui bėgant dažai išsausėja, juose pradeda formuotis nepatraukliai atrodantys grumsteliai. Norėdamos užkirsti tam kelią, nesistenkite, kad ant blakstienų dažų šepetėlio patektų kuo daugiau tušo, nes, taip darant, į dažų tūbelę patenka daug oro ir dažai kur kas greičiau išdžiūsta.

Taipogi, negalima pamiršti, kad naudojama kosmetika turi būti reguliariai atnaujinama. Ne išimtis yra ir blakstienų dažai. Pastaruosius patariama keisti nerečiau kaip kas 3 arba 4 mėnesius. Be abejo, egzistuoja ir vienas mažytis triukas. Į tušo tūbelę galite įlašinti vieną ar du jūsų pasirinkto prekės ženklo akių lašus ir tuomet su tušo šepetėliu pamaišyti tūbelės viduje esančius dažus. Akių lašai suminkštins dažus, ir jie vėl bus kaip nauji.

Paruoškite savo lūpas lūpdažiui

Tam, kad prieš užtepdamos lūpdažį, atnaujintume savo lūpas, galite panaudoti paprasčiausią vaikams skirtą dantų šepetėlį. O tam, kad šis darbas būtų atliktas nepriekaištingai, galima pasitelkti cukrų ir kokosų aliejų. Tokiu būdu lengvai pašalinsite seną viršutinį lūpų sluoksnį.

Akių formos koregavimas

Akių šešėlio ir pieštuko panaudojimo vieta yra lygiai tokia pat svarbi, kaip ir spalvų pasirinkimas – jūs galite sukurti tokį įvaizdį, kokio norite. Atsargiai panaudodamos šešėlius ir pieštuką galite padaryti taip, kad jūsų akys atrodytų didesnės, siauresnės, gilesnės ir t.t. Nustatykite, kokios formos iš tikrųjų yra jūsų akys, ir tuomet taikykite atitinkamą makiažo techniką.

Kad akys atrodytų didesnės

Jei dar neturite balto pieštuko, rekomenduojame jį įsigyti, nes jis gali padėti atlikti dar vieną puikų triuką! Vietoje to, kad savo akių liniją pabrėžtumėte su juodu akių pieštuku, panaudokite baltą pieštuką tam, kad sukurtumėte didesnių akių iliuziją.

Blakstienų pagrindo paryškinimas

Kas yra blakstienų pagrindo paryškinimas? Taip vadinamas procesas, kurio metu akių pieštuką tepate tiesiai po blakstienomis. Tai puikus būdas išryškinti akims, jei beveik nenaudojate jokio makiažo.

Be abejo, tai nėra vieninteliai patarimai, kuriais galite pasikliauti. Ilgainiui kiekviena moteris atranda vis daugiau ir naujų joms puikiai tinkančių technikų ir triukų, kurie padeda lengviau ir efektyviau sukurti norimą išvaizdą. Be to, ir profesionalios kosmetikos, kurią naudojame, kūrėjai nuolat ją tobulina ir rinkai pasiūlo vis naudingesnių makiažo sprendimų.