Antradienis, spalio 3, 2023
Banner Top

Kiek kartų per dieną peržiūrite savo drabužių spintą? Kartą? Du? O gal visus penkis? Kaip bebūtų, jei jūs kasdien stengiatės atrodyti pritrenkiančiai ir stilingai, nėra ko abejoti, kad ir savo įvaizdžio formavimui esate linkusios skirti pakankamai daug laiko. Kita vertus, tikrai ne kiekvienai iš mūsų labai lengvai pavyksta tai padaryti. Trumpiau tariant, pakankamai dažnai nemenka dalis moterų skundžiasi, kad joms yra sudėtinga suformuoti joms tinkantį ir patinkantį stilių. Todėl jei jūs taip pat patenkate į šią moterų kategoriją, jums neabejotinai praverstų bent keli naudingi stiliaus patarimai, kuriais šiandien skubame su jumis pasidalinti.

Pirmasis ir bene svarbiausias stiliaus patarimas

Būkite savimi! Taip, jūs supratote visiškai teisingai. Jei jūs formuojate savo naują įvaizdį, jūs privalote išlikti savimi. Jokiu būdu nesivaikykite įvairių iliuzijų ir nebandykite susitapatinti su kitais žmonėmis. Kiekviena moteris yra unikali ir išskirtinė. Kiekviena esame asmenybė. O tai reiškia, kad ir mūsų stilius turi būti individualus, kuo puikiausiai atitinkantis mūsų konkrečius lūkesčius bei mūsų išskirtinį skonį. Jei mes visuomet vaikysimės to, kas yra „madingiausia“, galime susidurti su visiškai priešingu rezultatu, kai iš pirmo žvilgsnio rengiamės madingai, tačiau visiškai nesijaučiame savimi ir kaskart jaučiame labai didelį papildomą diskomfortą. Todėl jei jūs nenorite susidurti su tokiomis didelėmis ir reikšmingomis klaidomis, jokiu būdu neturėtumėte sau leisti vaikytis to, kas jums iš tikrųjų netinka.

Be abejo, jūs taip pat turite suprasti, kad kiekvienos iš mūsų stilius mums turėtų suteikti ir daug daugiau pasitikėjimo bei leisti mums pasijusti labai komfortiškai. Nėra nieko blogiau, kaip suformuoti savo naują stilių ir jaustis taip, lyg būtumėte nesame kailyje. Jei mes nepasitikėsime savimi ir nejaukiai jausimės dėvėdami vienokius ar kitokius drabužius, tuomet visą tai labai akivaizdžiai pastebės ir aplinkiniai. Todėl viskas taps kur kas lengviau ir efektyviau, jei jūs atsižvelgsite į tai, kas jums iš tikrųjų patinka ir tinka. Būtent tuomet jūs suprasite, kad judate tinkama linkme ir jums tampa daug lengviau atsirinkti tai, kas atitinka jūsų charakterį, požiūrį, pomėgius ir gyvenimo būdą.

Planuokite ir elkitės sistemingai

Turbūt jau seniai esate pastebėjusios, kad daugelį užduočių atlikti tampa kur kas lengviau, jei viskas yra atliekama planuotai ir sistemingai. Todėl ir savo naujojo stiliaus formavimo atveju, jūs taip pat turėtumėte pagalvoti apie būsimų veiksmų planą bei pradėti savo stilių kurti laipsniškai bei koordinuotai. Bet kuriuo atveju, jei jūs pasinaudosite internetu, jums turėtų būti kur kas lengviau atrasti daugybę praktiškų patarimų, kurie atkeliauja tiesiai iš profesionalų lūpų. Mados pasaulis šiandien yra labai didelis, o tai reiškia, kad jame yra ir begalė naudingos informacijos, kuria mes galime visiškai nemokamai pasinaudoti formuodamos savo naują stilių.

Stiliaus patarimai

Be to, visuomet galima kreiptis į stiliaus konsultantus ir profesionalius dizainerius, kurie galėtų pagelbėti mums lengviau atrandant atsakymus į daugybę aktualių klausimų. Bet kuriuo atveju, jei jūs pasiteirausite ir aplinkinių (ypač profesionalų) nuomonės, jums turėtų būti paprasčiau pasiekti savo norimą rezultatą. Kaip bebūtų, visuomet naudinga iš anksto pagalvoti apie tai, ką jūs konkrečiai norite pasiekti ir tik tuomet imtis savo naujo stiliaus formavimo užduočių. Tai leis jums sutaupyti kur kas daugiau jūsų laiko ir palengvins visą šį procesą, padedant išvengti bet kokių didesnių nepatogumų ar sunkumų, kurie tik apsunkintų visą asmeninio stiliaus formavimo procesą.

Daug dėmesio skirkite savo drabužių spintos turiniui

Nepamirškite, kad jūsų drabužių spintoje gali (ir neabejotinai) yra daugybė drabužių, apie kuriuos jūs jau kurį laiką buvote visiškai pamiršusios. Dėl šios priežasties visuomet yra patariama reguliariai peržiūrėti tai, ką jūs turite savo drabužių spintoje. Tiesą sakant, jei tai padarysite bent kartą per sezoną, jums turėtų būti kur kas lengviau suformuoti ir atnaujinti savo stilių. Be to, tokių sprendimų pagalba jūs taip pat galėsite sutaupyti ir gerokai daugiau lėšų, kadangi tuomet jums nebereikės du kartus pirkti to paties modelio drabužio. Atminkite, kad mados keičiasi, tačiau jos taip pat sugrįžta, o tai reiškia, jog tai, ką jūs dėvėjote prieš du ar tris metus, šiandien ir vėl gali būti populiaru bei madinga. Kita vertus, jei jūs reguliariai peržiūrėsite savo drabužių spintos turinį, taip pat galėsite lengviau suprasti, ko joje trūksta ir ką jums vertėtų įsigyti.

Bet kuriuo atveju, svarbu savo drabužių spintą išsaugoti tvarkingą. Tai reiškia, kad visi jūsų drabužiai turėtų būti spintoje išdėstyti sistemingai ir atsižvelgiant į konkretų metų laiką. Tai yra dar viena svarbi priežastis, kodėl yra patariama savo drabužių spintą peržiūrėti bent kartą per sezoną. Tokiu būdu galima sudėlioti savo turimus drabužius, atsižvelgiant į tai, koks yra metų laikas. Taigi, kaip matote, reguliarus drabužių spintos turinio peržiūrėjimas ir drabužių sutvarkymas pasižymi daugybe privalumų, tarp kurių yra ir mūsų stiliaus formavimo patogumas bei paprastumas.

Investuokite į kokybiškus ir madingus drabužius

Atminkite, kad daugelio pamėgtose fizinėse parduotuvės kasdien lankosi daugybė žmonių, o drabužiai, kurie jose yra siūlomi, yra skirti masinei auditorijai. Trumpiau tariant, tokius drabužius gali dėvėti daugybė moterų, o tai reiškia, kad jei jūs savo stilių formuosite tik drabužių, kuriuose įsigyjate įprastinėse fizinėse drabužių parduotuvėse, pagalba, jums taps kur kas sudėtingiau suformuoti unikalų ir išskirtinį savo stilių. Jei jūs norite išsiskirti iš minios, turėtumėte pasitelkti šiek tiek kitokius sprendimus.

Taigi, norint suformuoti išskirtinį savo įvaizdį ir visuomet išlikti madingomis, vertėtų pagalvoti apie labai kokybiškus ir išskirtinius drabužius. Jie taip pat gali būti ir vienetiniai, t.y. pagaminti pagal jūsų individualų užsakymą. Be abejo, drabužių siuvimo paslaugos kainuoja kur kas daugiau nei drabužius įsigyti iš tradicinių fizinių parduotuvių. Tačiau jei mes kalbame apie unikalumą ir išskirtinumą, nevertėtų vengti tokių sprendimų.

Be to, šiuolaikinėje mados rinkoje yra labai daug drabužių kūrėjų, kurių paslaugomis galite pasinaudoti. Tiesą sakant, ši rinka šiandien yra kur kas didesnė nei anuomet. Kiekvienais metais joje atsiranda vis daugiau naujų drabužių kūrėjų, kurie bando prasiskinti kelią šioje rinkoje, tapdami vis populiaresniais. Tai reiškia, kad atsiranda ir kur kas palankesnės sąlygos mums – vartotojams. Todėl jei norime sukurti labai unikalų savo įvaizdį, visuomet naudinga bent kartą kreiptis į drabužių kūrėjus, išklausyti jų patarimų bei nuomonės ir galiausiai pasinaudoti drabužių siuvimo paslaugomis. Jei jūs kreipsitės į šios srities profesionalus, tuomet galite būti tikros, kad galutinis rezultatas visapusiškai atitiks visus jūsų lūkesčius ir jūsų individualų skonį. Taip pat, jei jūs dėvėsite pagal užsakymą pagamintus drabužius, neabejotinai jausite kur kas didesnį pasitikėjimą savo jėgomis ir spinduliuosite teigiamas emocijas, kurias taipogi įvertins ir aplinkiniai, kurie jus palydės daugybe malonių komplimentų.

Aksesuarai yra vieni iš geriausių draugų

Nepaisant to, kokia galėjo bebūti jūsų išankstinė nuomonė aksesuarų atžvilgiu, aksesuarai visuomet buvo, yra ir bus vienos iš pačių svarbiausių mūsų įvaizdžio detalių. Galbūt jūs iki šiol jų nenaudojote ir manėte, kad jums vis tiek pavykdavo pasiekti norimą rezultatą, tačiau vargu ar jūs galėjote savo įvaizdį vertinti objektyviai. Aksesuarai yra būtini kiekvienam stiliui – nepaisant to apie kokį skonį ir kokį laikmetį mes bekalbėtume. Todėl jei iki šiol jūsų turimame aksesuarų asortimente buvo vos kelios detalės, pats metas atsinaujinti.

Aksesuarai

Lygiai taip pat, kaip ir minėtų drabužių atveju, rinktis aksesuarus jūs galite tiek fizinėse parduotuvėse, tiek ir internetu. Be to, jūs taipogi galite pasinaudoti ir juvelyrinių dirbinių gamybos paslaugomis, kurios jau nuo seno yra labai populiarios. Juvelyrinių dirbinių parduotuvių ir profesionalių juvelyrų šiuolaikinėje rinkoje yra labai daug, pvz., https://www.ekolje.lt. Todėl tikrai nėra svarbu, koks išskirtinis bebūtų jūsų skonis, jūs visuomet galite atrasti sprendimus, kurie atitiktų jūsų naują kuriamą stilių ir paverstų jį dar originalesniu bei padedančiu dar labiau išsiskirti iš minios. Bet kuriuo atveju, kai rinkoje yra tiek daug skirtingų variantų ir kiekvienas vartotojas turi tokią didelę pasirinkimo laisvę, belieka tik skirti šiek tiek daugiau savo laiko ir įvertintus dabartinę pasiūlą, pasirinkti tai, kas jums tinka labiausiai.

Atminkite, kad neretai pakanka ir vos vieno ar kelių tinkamai priderintų aksesuarų, kad jūsų įvaizdis radikaliai pasikeistų – suprantama, kad teigiama prasme. Todėl nuo šiol turėtumėte pakeisti savo požiūrį į aksesuarus ir pradėti jiems skirti gerokai daugiau dėmesio.

Į savo stilių žvelkite liberaliau

Nemanykite, kad jūs griežtai privalote laikytis visų šiuolaikinių mados standartų ir žūtbūt sekti visas šiuolaikinės mados tendencijas. Jei šiuo metu jūs formuojate savo naują stilių, turėtumėte leisti sau bent šiek tiek atsipalaiduoti ir pradėti į visą tai žvelgti gerokai liberaliau. Jei jūs save įsprausite į kitų sukurtus rėmus, tuomet neabejotinai save tik apsunkinsite ir neleisite sau fantazuoti bei pasirinkti tai, kas jums iš tikrųjų patinka ir tinka. Kaip jau buvo minėta, kiekvienos iš mūsų stilius turi būti individualus ir savitas. Jis turi atspindėti mūsų unikalią ir išskirtinę asmenybę, ją pabrėžiant. Todėl natūralu, kad jei jūs susitelksite į tai, kas jums iš tikrųjų patinka, galėsite gerokai lengviau suformuoti būtent tokį stilių, kuriuo būsite visapusiškai patenkintos.

Negailėkite laiko ir nebijokite eksperimentuoti

Dar vienas svarbus veiksnys, kai yra kalbama apie naujo stiliaus formavimą, yra susijęs su jūsų laiku ir nebijojimu eksperimentuoti. Jei jūs norite atrasti tai, kas jums tinka, turėtumėte išbandyti daugybę skirtingų sprendimų. Galiausiai tai jums padėtų surasti būtent tokius pasirinkimus, apie kuriuos jūs visuomet svajojote. Be abejo, visa tai įprastai pareikalauja ir nemenkų laiko sąnaudų, o tai reiškia, kad jūs neturėtumėte skubėti ir stengtis visą tai padaryti kaip įmanoma greičiau. Ir nors šis procesas gali užtrukti, visa tai yra verta kiekvienos jūsų skiriamo laiko akimirkos. Juk visa tai prisideda prie jūsų stiliaus sukūrimo, kurio pagalba jūs galėsite jaustis savimi ir nesibaiminti žengti už savo namų durų slenksčio.

Taigi, veiksnių, kurie yra svarbūs mūsų asmeniniam stiliui, yra daugybė. Tačiau jei mes žinosime, ką norime pasiekti ir leisime sau būti savimi, tuomet viskas turėtų eitis gerokai sklandžiau. Be to, tai turėtų mums suteikti ir labai didelį malonumą.