Penktadienis, gruodžio 1, 2023
Banner Top

Odontologija

Rizika, kad danties implantas neprigis, yra labai maža, tačiau tai labai priklauso nuo paties paciento. Suprantama, kad tai įtakojančių veiksnių gali būti pačių įvairiausių, bet didžiąją jų dalį galime kontroliuoti patys. Kadangi implantavimo procedūra nėra pigi ir pareikalauja nemažai laiko, pats pacientas turi dėti didžiules pastangas, kad neatsirastų aplinkybių, kurios gali padaryti didelį neigiamą poveikį naujajam implantui.

Šiame straipsnyje kiekvienas žmogus, turintis implantą, galės sumažinti riziką patirtį nesėkmę. Bet kurioje srityje, jei laikysimės profesionalų nustatytų taisyklių ir nurodymų, pasieksime daug daugiau, nei galėtume tikėtis. Viena didžiausių klaidų, kurias daro implantavimo procedūrai besiruošiantys pacientai, yra ieškojimas paties geriausio, tačiau kartu ir žemiausias kainas taikančio odontologo, siekiant kuo labiau sutaupyti.

Bandyti taupyti savi sveikatos sąskaita nėra pats geriausia sprendimas. Žinoma, kad niekada neverta permokėti, tačiau visiškai nekreipti dėmesio į kokybę ir rekomendacijas ir visą dėmesį sutelkti tik į  pigiausio varianto paieškas gali būti ypač klaidingas žingsnis. Danties implantas turi būti kokybiškas ir labai tinkamai įsuktas į paciento žandikaulį. Pooperacinis laikotarpis taip pat yra itin svarbus, todėl kiekvienas odontologas turi reguliariai tikrinti savo pacientą.

Taigi, pradėję ieškoti odontologo, visų pirma atsižvelkite į jo turimą praktiką ir rezultatus, kuriais yra patenkinti jo esami ir buvę pacientai. Negali būti nieko geriau, kaip rekomendacija iš žmogaus, kuris visa tai jau yra patyręs pats. Be abejo, sėdėdami odontologo kabinete, taip pat nesidrovėkite paklausti, koks yra jo atliekamų implantavimo procedūrų sėkmės procentas arba su kiek pacientų per jo dantų chirurgo praktiką jam yra tekę dirbti. Kaip bebūtų, šiomis dienomis odontologija (http://www.gintaroklinika.lt/) yra labai toli pažengusi, todėl jums neturėtų būti sudėtinga atrasti tikrus šios srities profesionalus.

Žinoma, jau minėtas sėkmės procentas, be abejo, turėtų būti pakankamai aukštas, o jūsų pasirinktas odontologas turėtų papasakoti bent jau apie kelis pacientus, su kuriais jam yra tekę dirbti. Akivaizdu, kad jūsų pasirinkimas yra labai svarbus ir gali lemti galutinį rezultatą, t.y., ar danties implantas bus įstatytas tinkamai ir prigis būtent taip, kaip turėtų prigyti. Be jokios abejonės po atliktos procedūros atsiradus tam tikriems nemaloniems pojūčiams, visada rekomenduojama nedelsiant susisiekti su savo odontologu – tai yra paciento pareiga, jei norime, kad implantas sėkmingai prigytų.