Antradienis, spalio 3, 2023
Banner Top

Ko gero visi daugiau arba mažiau žinome bent jau kažką apie egzaminus, kuriuos reikia išlaikyti VĮ „Regitroje“. Būtent šį Valstybinė įmonė kuria ir ruošia egzaminus būsimiems vairuotojams. Puikiai žinoma, kad regitros testai yra ganėtinai griežti ir sunkūs, tačiau taip ir turėtų būti, visgi sprendžiamas vairuotojo pažymėjimo įgyjimas. „Regitra“ dažnai keičia ir tobulina, bei sunkina savo egzaminus, kurie ir taip yra sunkūs. Nors pažiūrėjus į kai kurių vairuotojų vairavimo įgūdžius, galbūt ir gerai, kad vykdomos vis sunkesnės reformos. Viskas priklauso nuo vairuotojo turimų sugebėjimų. Taip, didžioji dauguma žmonių atsiliepdami apie šiuos egzaminus sako, kad pasiruošimas jiems, tiek patys egzaminai yra sunkūs ir juos išlaikyti prireikia galybės nervų, laiko ir pasiruošimo.

Deja, yra ir kita kategorija žmonių, kurie net ir pabaigę kursus vairavimo mokykloje netgi nusiperka papildomų pamokų su instruktoriumi, tačiau jų vairavimo įgūdžiai vistiek išlieka prasti. Net jeigu ir pasiseka išlaikyti valstybinį egzaminą per sėkmę, tokie vairuotojai dažniausiai vairuoja prastai ir ne retais atvejais sukelia baisius eismo įvykius. Taigi, kiekvienas esame savo likimo kalvis ir kiekvienas sprendžiame už save, kada esame pakankamai pasiruošę laikyti egzaminus, o dar geriau, kada esame pasiruošę užtikrintai dalyvauti eisme. Niekas negimė viso to mokėdamas, tobulėti visuomet yra kur, tačiau net ir valstybinių egzaminų išlaikymas nereiškia, kad jau esate pilnai pasiruošęs savarankiškai važinėti eisme.

Taipogi gerai žinome, kad yra ir teorinė egzamino dalis, kitaip sakant teorijos egzaminas, kuris tikrina būtent teorines egzaminuojamųjų žinias. Statistikų duomenys rodo, kad pastarasis yra bent keliais procentais geriau ir dažniau išlaikomas iš pirmojo karto, lyginant su praktikos egzaminu. Pasikartosime, tai vėlgi priklauso tik nuo pačio būsimojo vairuotojo. Jeigu matote, kad Jums prasčiau sekasi teorinė pusė – daugiau laiko skirkite informacijos skaitymui internete, kelių eismo taisyklių mokymuisi, tačiau tuo pačiu metu neapleiskite ir įgūdžių lavinimo vairavimu. Priešingu atveju, jeigu gerai mokate teoriją, tačiau sunkiai sekasi su praktika, rekomenduojame įsigyti papildomų pamokų vairavimo mokykloje, kur instruktorius Jums padės įgauti trūkstamus įgūdžius.