Antradienis, spalio 3, 2023
Banner Top

vestuvines suknelesKą daugeliui moterų reiškia buvimas nuotaka? Tai svajonės išsipildymas… Tai galimybė tapti princese nors vieną dieną. Tai įrodymas, kad pagaliau radote savo svajonių vyrą ir planuojate su juo praleisti visą savo gyvenimą. Buvimas nuotaka – tai simbolis, kuriuo tapti nori daugelis merginų.

Nuotaka nebus nuotaka, jeigu nevilkės nuostabios vestuvinės suknelės, kuri simbolizuoja nekaltumą ir prabangą tuo pačiu metu. Tiesa, suknelės vilkėjimo malonumas yra apmokestinamas ilgomis paieškomis, kurios gali varginti, gali reikalauti labai daug laiko, galiausiai, gali net sugadinti nuotaiką. Visgi, kadangi paieškos galiausiai vainikuojamos nuostabia suknele – ieškoti verta.

Kaip pasirinkti vestuvinę suknelę?

vestuvines sukneles

  • A linija. Šio tipo vestuvinių suknelių modelis tinka visoms moterims, kurios turi kiek lieknesnę taliją ir joms nereikia suknelės, kuri galėtų ją paryškinti. A linijos suknelė labai lengvai krenta, dažniausiai turi kelis paklosčius, puoštos nėriniais.
  • Apglundanti suknelė. Šio tipo vestuvinės suknelės priglunda prie kūno ir dažniausiai yra siuvamos iš labai plonos medžiagos. Dažniausiai rekomenduojamos kiek lieknesnėms ir savo kūno linijas išryškinti norinčioms nuotakoms. Šios vestuvinės suknelės internetu labai dažnai būna taip pat dekoruotos nėriniais.
  • Undinės tipo suknelė. Suknelė iki kelių yra labai stipriai prigludusi, o nuo kelių – stipriai platėja. Taip pat rekomenduojama lieknesnėms moterims, kurios nejaučia diskomforto ir net judesių varžymo. Taip pat labai žavingai atrodys nuotaka, kuri turi gitaros formos figūrą.
  • Aukšto liemens suknelė. Vestuvinių suknelių „sijono“ kritimas prasideda iškart po krūtine, taigi labai puikiai išryškina liemenį. Rekomenduojamos bet kokio tipo figūros savininkėms. Puikiai tinka nėščiosioms, kurios nori atrodyti stilingai ir tuo pačiu paslėpti savo pilvuką.
  • Žeminto liemens suknelė. Tai vienas kiek rečiau pasirenkamų variantų, tačiau galima atrasti tikrai labai skoningų modelių. Šio tipo suknelės išryškina krutinę bei ir taliją. Puikiai tinka toms, kurios nėra patenkintos būtent apatine savo kūno dalimi. Viršutinė bus paryškinta, o apatinė paslėpta po pustu sijonu.
  • Liemenį paryškinanti suknelė. Tai dar vienas labai dažnai pasirenkamas modelis. Talija yra pabrėžiama kaspinu arba kokiu nors kitu akcentu, tad suknelė puikiai tinka bet kokios figūros savininkėms. Būtent ši suknelė dažniausiai ir pavadinama „princesės“ suknele.

Dėl individualaus pasirinkimo, kuris tiktų konkrečiai pagal Jūsų figūrą – rekomenduojame pasitarti su pardavėjomis arba nuomotojomis.

Kaip pasirenkamos vestuvinės suknelės internetu?

vestuvines suknelesTiksliai žinant, kokia suknelė Jums labiausiai tinka – paprasčiau jos ieškoti. Ypač tokiu atveju, jeigu planuojate pirkti iš elektroninių parduotuvių. O tai gana dažnas pasirinkimas, kadangi pastebėta, kad dažniausiai vestuvinės suknelės internetu kainuoja kur kas pigiau nei kad įprastuose vestuvių salonuose (kadangi juos išlaikyti yra brangiau nei el. parduotuves, tad prekių antkainiai yra didesni).

Nusprendę pirkti vestuvinę suknelę iš elektroninių parduotuvių – atkreipkite dėmesį į kelis aspektus:

  1. Pirkite tik iš patikimų, gerus atsiliepimus turinčių ir rekomenduojamų prekybos vietų.
  2. Nežiūrėkite vien tik į raidinį žymėjimą: M, XL, XXL… Būtinai susižinokite tikslius suknelės duomenis.
  3. Ne visos suknelės yra tokio atspalvio, kaip atrodo nuotraukose (išskyrus baltą). Jeigu norite įsitikinti, kad dramblio kaulo yra tokia, kokia turi būti – rašykite privačiai, kad Jums atsiųstų daugiau nuotraukų.
  4. Pirkite tik iš tų prekybos vietų, kur suteikiama garantija, kad gražinus suknelę galima atgauti pinigus.

Kiekviena moteris nusipelnė vestuvių dieną vilkėti princesės suknelę. Tai drabužis, kuris padeda jaustis magiškai. Kadangi tai nutinka tik kartą gyvenime – būtinai išnaudokite šią galimybę.

Tags: ,

Related Article

No Related Article